Rok ohnivého kohúta

Obratnú a energickú opicu s jangovou ohnivou energiou, vystriedal čínsky rok ohnivého kohúta. Svojou energiou je síce ohnivý, ale bude jinový čiže jemnejší, ženskejší.

Svojou energiou nás ovplyvňuje od 28.1. 2017 a skončí 15.2. 2018.

Prichádza spomalenie a zastabilizovanie.

Kohút je symbolom spoľahlivosti, zodpovednosti a precíznosti, miluje chválu, ale nevie si priznať chybu. Za všetko, čo dosiahne môže poďakovať svojej vytrvalosti. Je odvážny a dokáže riskovať. Prinesie ľuďom bezpečné a praktické riešenia.

Práca

nám tento rok dodá predovšetkým víťazstvá a úspechy, pod ktoré sa podpíše trpezlivosť a tvrdá práca. Otvoria sa nové možnosti nielen v pracovnej, ale aj v citovej sfére.

Financie

nás nabádajú k tomu, aby sme si dali pozor na svoje príjmy a výdavky. Ak chceme uspieť, držme sa už overených a zabehnutých pravidiel. Ale ak sa nám naskytne príležitosť, mali by sme ju využiť, lebo iná už nemusí prísť. Po finančnej stránke buďme veľmi opatrní, veľmi dobre čítajme, čo podpisujeme! Ak je to len trochu možné, radšej vyčkajme v ústraní, tento rok nemá rád zmeny.

Vzťahy

Nestabilné partnerstvá sa tento rok rozpadnú. Naopak ľudia, čo sú sami, si nájdu vzťah, ktorý vydrží. Upevnia sa vzťahy medzi ľuďmi v rodine, v práci alebo medzi susedmi. Rok praje svadbám, počatiu nového života.

Ženy, matky a muži, otcovia by mali byť tento rok opatrní, lebo ich oblasti sú ohrozené nebezpečnými hviezdami .

Bilancujme

zastavme sa vždy na konci starého roka. Je dôležité prejsť si plány, aké sme si vytýčili na začiatku roka, zistiť, čo sa nám podarilo, čo sme zvládli a čo nie. Podľa toho si vytýčiť nové, vyššie.

Vytýčme si nové ciele

Štatistiky hovoria, že na nový rok bývajú najviac zaplnené posilňovne. Cez sviatky jeme dobrôtky, ktoré si doprajeme viac ako počas roka. Každý si dáva nové predsavzatia väčšinou na Silvestra, ktoré aj tak nevydržia dlho. Najviac som sa stretla s predsavzatiami typu: od Nového roka prestanem fajčiť, budem chodiť do „posilky,“ idem chudnúť alebo už nepijem….

Ja a moja rodina si píšeme na Nový rok svoje priania a želania. Potom ich zalepíme do červenej obálky, dáme do oblasti pomocníkov a necháme ich pracovať. Keď vesmír vie, čo má riešiť, vyrieši to veľmi rýchlo.

Buďme vďační

Napíšme si 101 vďačností. Vstávajme a zaspávajme s vďakou.

Ďakujeme:

  • za každý nový deň, za slnko, ktoré nám svieti a zohrieva nás svojimi lúčmi,
  • za svoje oči, čo vidia,
  • za svoje ruky, čo dokážu pohladiť a pomáhať druhým,
  • za svoje nohy, ktoré vás nosia celý deň,
  • za svojich rodičov, ktorí nám dali život a svoje srdce,
  • za všetko, čo Vás napadne, za čo prejavujete vďaku.

Pozerajme sa do tvárí ľudí, ktorých stretávame, každý skrýva svoj príbeh.

Čím šťastnejší budeme, tým ľahšie k sebe pritiahneme všetko, po čom túžime.

Tým, čo robíme, ako žijeme si vlastne pripravujeme našu budúcnosť.

Odpúšťajme

Veľa chorôb vzniká z hnevu, zlosti, nenávisti, závisti, krivdy, strachu a starostí. Každý sme zažili nejakú krivdu, ak sa nad to nedokážeme povzniesť, tak svoju pozornosť upriamujeme na zlo. Aj malý škrabanec na duši môže byť zárodkom veľkého problému. Ale jediní, kto tým trpí sme my sami.

Aj v Biblii sa píše: „Miluj svojho blížneho ako seba samého.“

„Odpustenie znamená vzdať sa, nechať ísť.“ (Louise Hay)

Začnime snívať

To, čo je v nás, nám nikto nevezme. Naša myseľ je veľký nástroj, kde sa rodí každá myšlienka, každý nápad.

Ak chceme zmeniť svoj život, musíme predovšetkým začať od seba a nečakať, že sa zmení niekto iný. Začnime od seba!

Čistime

Uvoľnime priestor novému, iba tak môžu prísť do nášho života nové príležitosti. Vyhoďme staré veci, čo už nepoužívame, ktoré sú poškodené, rozbité, obnosené.

Láska

Tento citát hovorí za všetko a netreba dodávať nič. Presný a výstižný. 

„Ak chceš byť milovaný, miluj!“ (Seneca)

Prajem Vám krásny rok, nech je ten najlepší vo vašom živote.

Pekný deň, Mirka ♡

PS: Ak chcete začať so zmenami, neváhajte a začnite hneď. Možno Vám pomôže moja e-kniha, ktorá Vám ukáže ako a kde začať, načo sa treba zamerať. Môžete si ju stiahnuť tu>>

Mirka
Mojou vášňou je Feng Shui. Som expert na zmeny. Zmena v byte prináša zmeny v živote. Pomáham ľudom vytvoriť harmonické bývanie pre šťastie, zdravie, lásku a život plný energie. Môj príbeh si môžete prečítať tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.