Nevyčistený priestor spôsobuje choroby

Nevyčistený priestor spôsobuje choroby?

Poznáte ten pocit, že ste ovládaní vyššími silami?

Predstavte si dom na konci mesta, krásne miesto pod horou. Niekto by si myslel, že nádherné miesto, tu sa musí dobre bývať. To som si myslela aj ja, keď som sem prišla pracovať.
Až keď som začala pátrať do minulosti, zistila som, čo všetko sa tu dialo.
Dom s bohatou minulosťou. Kedysi tu bývali štyri rodiny a každá mala svoj príbeh. Vôbec nemali vodu z vodovodu ani plyn, kúrili drevom a uhlím.

Pomaly, postupne dobudovávali ústredné kúrenie, priviedli do domu mestskú vodu. Kedysi to bolo náročné, všetko stálo veľa peňazí, ale stálo to zato. Ušetrili veľa práce, a mali pohodlnejší život. Nuž, kedysi to bolo tak, žili chudobne, ale boli šťastní, lebo mali jeden druhého.

Každá stena, každá izba nasiakla energiou ľudí, čo tu bývali. Predstavte si, je to ako keď lepíte stále vyžúvanú žuvačku na stenu, ktorá je už taká plná, že tam nie je žiadne voľné miesto. Našťastie, dá sa s tým vždy niečo robiť.

Časom sa tri rodiny odsťahovali, ale ich energia tu po nich zostala. Dom sa nečistil, staré nánosy energie nikto neodstránil, tak pani, čo tu zostala bývať, začala mať zdravotné problémy.
Myslíte si, že je to náhoda?
Možno náhodou, možno spôsobené inými silami. Áno, energiou priestoru, ale aj postavením izieb.

Viete, že choroba neprichádza len tak sama od seba?
Priťahujeme si ju, nevedome. Nikto by si vedome nepritiahol chorobu. Prichádza sama od seba, nikto ju nevolá a ona aj tak príde.

Na chorobu je veľa spúšťačov, ale musím spomenúť najdôležitejšie:
– vrodené predpoklady
– priestor
– myslenie
– strava
– pohyb
– stres
– hnev
– smútok
– depresia.

Keď som začala študovať Feng Shui, začala som sa zaujímať o to, čo mohlo byť príčinou týchto jej chorôb. Babka mala veľké problémy s váhou, následne na to dostala cukrovkou, neskôr sa pridali reumatické problémy aj problémy s očami a nakoniec prišla aj o nohu.

Všetky tieto choroby mali svoj pôvod. Keď som sa pozrela na pôdorys domu, tušila som predbežne, čo ich spôsobilo.
Tak som sa nad tým všetkým zamyslela. Sledujem babku ako sa stravuje, ako žije, aký má životný štýl. A prišla som na koreň veci. Viem, presne sa nedá určiť, čo bol spúšťač, ale každý sa musíme zamyslieť nad svojím životom.
Ako sa stravujeme?
Ako často jeme a koľko?
Máte pohyb?
Oddych je tiež veľmi dôležitý.
Postavenie domu (opora chrbta).
Čo máte v byte, na povale, v pivnici?

Ľudia, čo chcete prežiť v zdraví, v šťastí a láske, začnite čistiť svoje priestory. Ja som sa rozhodla čistiť priestory už od prvého dňa ako prídem do práce. Práca opatrovateľky je náročná, keď musí byť rukami a nohami pacienta. Niekedy mamou a šéfom, inokedy bútľavou vŕbou.

Každý deň ma čaká dlhý zoznam prác, čo všetko musím stihnúť, aby som urobila potrebné. Nie je vôbec dôležité, čo presne, ale je dôležité spomenúť, že keď chcem tvrdo pracovať, musím a potrebujem svoj čas na regeneráciu – očistu.

Tak pravidelne očisťujem seba aj priestor okolo mňa. Vždy, keď prídem do práce vyčistím energeticky moju izbu. Robím to tak, že do plastovej misky nasypem obyčajnú kuchynskú soľ.

Vždy si zapíšem kedy musím soľ vymeniť, lebo soľ je ako špongia, nasaje zlú energiu. Keby sme ju nechali ďalej pracovať, všetku zlú energiu pošle naspäť do priestoru.
Ak máte nejaký problém, alebo sa cítite nesvoji, skúste ako soľ pomáha.

Za tie roky som si zvykla na moje osobné rituály, inak by som tu nemohla takto fungovať. Žiť so staršími chorými ľuďmi je náročné, musela som sa naučiť žiť dva životy.
Zapaľujem sviečky a vonné tyčinky, ktoré spaľujú zlú energiu, očisťujú priestor. A čo je pre mňa nové, učím sa meditovať. Zo začiatku som vždy zaspala, ale povedala som si, že moje telo načerpalo vesmírnu energiu cez spánok, zobudila som sa oddýchnutá.

Máte aj vy nejaké rituály na očistu?

Napíšte mi svoje príbehy ako sa regenerujete a čistíte vy na miroslavad9@icloud.com

Návod ako si vytvoriť šťastný domov nájdete tu>>

Prajem Vám krásny deň plný hojnosti a lásky Mirka ♡

Mirka
Mojou vášňou je Feng Shui. Som expert na zmeny. Zmena v byte prináša zmeny v živote. Pomáham ľudom vytvoriť harmonické bývanie pre šťastie, zdravie, lásku a život plný energie. Môj príbeh si môžete prečítať tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.