Ako som schudla kilá, ktoré sa ma nechceli celý život pustiť.

Na začiatok musím povedať, že teraz som úplne vyrovnaný človek. Schudla som pekných pár kíl, čo mi veľmi pozdvihlo moje sebavedomie. Začala som sa venovať veciam, o ktorých som kedysi len snívala. Ako štíhlejšia, atraktívnejšia žena sa cítim istejšia.

Viac cestujem, stretávam sa s milími ľuďmi, študujem veľa oddychujem a vôbec sa nestresujem 🙂 Svojím príbehom sa snažím motivovať ľudí, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, a majú o to záujem. Som šťastná že som začala žiť svoje sny.

Ale vždy to tak nebolo…

Už odmalička som mala problém z váhou. Držala som snáď všetky diety sveta 😄. Zakaždým som schudla, ale vždy sa objavil ten zákerný Jojo – efekt. Nikdy som sa s nikým o svojej váhe nerozprávala, bolo to pre mňa vždy tabu, lebo som nechcela upútavať na seba pozornosť.

Ak máte takúto skúsenosť, tak určite viete o čom hovorím. Krásne schudneme, chvíľku sme na výslní a potom za pár mesiacov sme opäť na začiatku. Znovu depky, ďalšie diéty.

Tak som rozmýšľala z hľadiska feng shui, ako by som to mohla vyriešiť.

Prišla som na to! Huraaaáááááá

Jeden večer som mala rozhovor s mojou kolegyňou Jankou. Je to jeden úžasný človek, čo ma vždy nakopne do práce, lebo ona stíha prácu za dvoch. Kecali sme kecali o všetkom možnom aj nemožnom a zrazu prišla reč aj na moje schudnutie. Hovorím jej, ty počuj Jani, stále chudnem a priberám.

Neviem si vôbec udržať váhu. Ako je to možné? Aj Janulka, zlatíčko, poradila…No… ak už chudneš, mala by si zo skrine vyhodiť všetky veci, ktoré sú ti veľké, do ktorých sa nebudeš chcieť vrátiť 😀. Je dôležité, nedržať v skrini všetky veľkosti, lebo sa ti nikdy nepodarí schudnúť natrvalo. A ja jej na to, skúsim uvidím či to pomôže.

Okrem toho som si podporila zónu ženy na chudnutie a udržanie váhy. Svojim zharmonizovaným bytom, som si pritiahla pani čo sa venuje zdravému stravovaniu. Zmenila som svoje návyky a začala som jesť úplne bežné jedlá. Strava bola chutná vyvážená, dobre vyzerala na tanieri a hlavne bolo jej veľa. 🙂

Dodržiavam určité zásady, ale myslím si, že moje nové návyky už nemusím nazývať “dieta”. Teraz to volám zdravé stravovanie. A čo by ste povedali koľko som schudla. Verte či neverte rovných 20 kg. Jankyne rady mi pomohli!

Najväčšie obavy som mala cez vianočné sviatky. Tie boli vždy premňa najťažšie…, no tieto som zvládla na jednotku. Milujem koláčiky a sladkosti, ani tento rok som neodolala. Išla som na váhu s takou malou dušičkou, a keď som zbadala že sa váha ani o trošku nepohla nahor, neverila som vlastným očiam.

Vykríkla som wau!  Supeeér. Po Novom roku som mala stretnutie s kolegyňami, a tie ma skoro nespoznali.Vraj už nechudni už si priesvitná.

Tak som sa potešila, a povedala som si, že si to nenechám pre seba ale podelím sa o môj veľký objav s vami. Som hrdá sama na seba, a verím, že mi k tomu dopomohlo moje Feng Shui, moje myslenie, moja pevná vôľa.

Chcete sa aj vy zbaviť kíl, ktoré Vás otravujú?

Môžem Vám s tým pomôcť.

Napíšte a ja Vám pomôžem zharmonizovať byt tak, aby pracoval pre Vás a nemusí sa to týkať iba chudnutia ale celého vášho života. Od kariéry, cez vzťahy a bohatstvo po dokončovanie vašich projektov.

PS: Ak ste ešte nečítali môj e-Book môžete si ho stiahnuť tu

Ďakujem za váš čas a prajem vám nádherný slnečný deň.

Mirka

Mirka
Mojou vášňou je Feng Shui. Som expert na zmeny. Zmena v byte prináša zmeny v živote. Pomáham ľudom vytvoriť harmonické bývanie pre šťastie, zdravie, lásku a život plný energie. Môj príbeh si môžete prečítať tu>>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.